Wangi White | Hanglamp cilinder Ø 55 cm
Specificaties
Beschrijving
| Materiaal | Gebroken stukjes capiz schelp op fiberglas mal |
| Maat | Hoogte 32 cm – kap Ø 55 cm |
| Kleur | Wit, parelmoer |
| Info | Hanglamp met 1 lichtpunt |
| Fitting | RVS pendel 125 cm met E27 fitting |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€179,95 Incl. BTW








| Materiaal | Gebroken stukjes capiz schelp op fiberglas mal |
| Maat | Hoogte 32 cm – kap Ø 55 cm |
| Kleur | Wit, parelmoer |
| Info | Hanglamp met 1 lichtpunt |
| Fitting | RVS pendel 125 cm met E27 fitting |
| Merk | |
|---|---|
| Breedte in MM | 550 mm |
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Ja |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Glas |
| Diameter | |
| Dimbaar | Ja, in combinatie met een externe dimmer, Drie stappen dim met eigen schakelaar |
| Hoogte in MM | 320 mm |
| Lengte in MM | 1250 mm |
| Voltage | 230V |
| Wattage | 40 watt |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna































