Vloerlamp Ø42×146 cm MAYSON glas smoke-mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie moderne voerlamp van Light & Living.
Deze vloerlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Breedte | 42cm |
| Gewicht | 3500gram |
| Lengte | 42cm |
| Hoogte | 146cm |
| Diameter | 42cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€251,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een super mooie moderne voerlamp van Light & Living.
Deze vloerlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Breedte | 42cm |
| Gewicht | 3500gram |
| Lengte | 42cm |
| Hoogte | 146cm |
| Diameter | 42cm |
| Afmetingen | 42 × 42 × 146 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Glas |
| EAN | 8717807633509 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |