Vloerlamp 2L 140x31x180 cm ORION mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie 2lichts vloerlamp van Light & Living.
Deze vloerlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Hoogte | 180cm |
| Breedte | 31cm |
| Gewicht | 5100gram |
| Lengte | 140cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€258,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een super mooie 2lichts vloerlamp van Light & Living.
Deze vloerlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Hoogte | 180cm |
| Breedte | 31cm |
| Gewicht | 5100gram |
| Lengte | 140cm |
| Afmetingen | 140 × 31 × 180 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807305147 |
| Merk |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna
Nieuw lid? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontdek als eerst onze nieuwe acties. Daarnaast krijg je ook € 5,- korting op je eerste bestelling vanaf € 75,-!
Geupload Mislukt | ![]() |