Plafondlamp Gearwood 2729GR Grijs
Specificaties
Beschrijving
Spot 4-lichts uit de Gearwood serie van Mexlite. Hout met metaal gecombineerd.

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€149,95 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Spot 4-lichts uit de Gearwood serie van Mexlite. Hout met metaal gecombineerd.
| Gewicht | 3,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90 × 17 cm |
| Merk | |
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Metaal |
| Dimbaar | Ja, in combinatie met een externe dimmer |
| IP Waarde | IP20 |
| Wattage | 40W |
| EAN | 8712746133332 |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna
Nieuw lid? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontdek als eerst onze nieuwe acties. Daarnaast krijg je ook € 5,- korting op je eerste bestelling vanaf € 75,-!
Geupload Mislukt | ![]() |