Plafondlamp LED 12 watt 18 cm zwart
Specificaties
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,68 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 7 cm |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Inclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | |
| IP Waarde | IP44 |
| Wattage | 12W |
| Branduren | 25.000 |
| Breedte in MM | 180 mm |
| EAN | 8712746152968 |
| Energielabel | A + |
| Kelvin | 2950 |
| Lumen | 960 |


















