Vloerlamp Ø30×135 cm XITTA hout mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een prachtige houten vloerlamp in een hele mooie vorm.
Geschikt voor kappen met een E27 fitting.
| Diameter | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Gewicht | 5220 gr |
| Lengte | 30 cm |
| Hoogte | 135 cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€192,95 Incl. BTW
Op voorraad
Een prachtige houten vloerlamp in een hele mooie vorm.
Geschikt voor kappen met een E27 fitting.
| Diameter | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Gewicht | 5220 gr |
| Lengte | 30 cm |
| Hoogte | 135 cm |
| Dimbaar | Ja, in combinatie met een externe dimmer |
|---|---|
| Merk | |
| Energielabel | A ++ |
| Fitting | |
| Kleur | |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Stijl | |
| Wattage | 1 x 40W |
| EAN | 8717807742690 |