2971996 – Hanglamp Ø30×17 cm PLEAT glas helder+goud
Specificaties
Beschrijving
Een prachtige glazen hanglamp die in diverse stijlen qua interieurs past.
| Artikelnummer | 2971996 |
| EAN-code | 8717807687793 |
| Gewicht | 1.50 kg |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 17 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Maximaal vermogen | 40W |
| Kleur | Helder |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Glas |
Wij adviseren onze klanten de LED filament lamp als lichtbron.
Deze zijn zuinig in verbruik en hebben een langere levensduur.










