1880283 – Tafellamp Ø30×43 cm LAVATERA jute naturel
Specificaties
Beschrijving
| Artikelnummer | 1880283 |
| EAN-code | 8717807676193 |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 43 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Kleur | Bruin |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Textiel |












