Wandlamp 51x9x51 cm AMADI antiek brons
Specificaties
Beschrijving
Hoe leuk is deze unieke wandlamp die veel sfeer brengt in je huis.
| Breedte | 9 cm |
| Gewicht | 1080 gr |
| Lengte | 51 cm |
| Hoogte | 51 cm |
Wij adviseren onze klanten de LED lamp als lichtbron

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€84,00 Incl. BTW


Hoe leuk is deze unieke wandlamp die veel sfeer brengt in je huis.
| Breedte | 9 cm |
| Gewicht | 1080 gr |
| Lengte | 51 cm |
| Hoogte | 51 cm |
Wij adviseren onze klanten de LED lamp als lichtbron
| Dimbaar | Ja, in combinatie met een externe dimmer |
|---|---|
| EAN | 8717807706715 |
| Merk | |
| Energielabel | A ++ |
| Fitting | |
| Kleur | |
| Materiaal | Metaal |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Stijl-2 | Klassiek, Landelijk, Modern |
| Voltage | 230V |
| Wattage | 1*40W |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna
Nieuw lid? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontdek als eerst onze nieuwe acties. Daarnaast krijg je ook € 5,- korting op je eerste bestelling vanaf € 75,-!
Geupload Mislukt | ![]() |