Vloerlamp Ø42×132 cm PLUMERIA zwart
Specificaties
Beschrijving
Een mooie drie potige vloerlamp van Light & Living.
Deze vloerlamp word geleverd zonder lichtbron.
| Breedte | 42cm |
| Gewicht | 2800gram |
| Hoogte | 132cm |
| Diameter | 42cm |
| Lengte | 42cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€228,17 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie drie potige vloerlamp van Light & Living.
Deze vloerlamp word geleverd zonder lichtbron.
| Breedte | 42cm |
| Gewicht | 2800gram |
| Hoogte | 132cm |
| Diameter | 42cm |
| Lengte | 42cm |
| Afmetingen | 42 × 42 × 132 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807651299 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |