Vloerlamp Ø35×182 cm VIDIN hout
Specificaties
Beschrijving
Een mooie houten vloerlamp van Light & Living.
Deze vloerlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Hoogte | 182cm |
| Diameter | 35cm |
| Breedte | 35cm |
| Gewicht | 11000gram |
| Lengte | 35cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€435,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie houten vloerlamp van Light & Living.
Deze vloerlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Hoogte | 182cm |
| Diameter | 35cm |
| Breedte | 35cm |
| Gewicht | 11000gram |
| Lengte | 35cm |
| Afmetingen | 35 × 35 × 182 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Hout |
| EAN | 8717807139070 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |