Turtle | Hanglamp bell M
Specificaties
Beschrijving
| Materiaal | Capiz schelpen op fiberglas mal |
| Maat | Hoogte 45 cm – onderkant Ø 44 cm |
| Kleur | Goud |
| Info | Hanglamp met 1 lichtpunt |
| Fitting | RVS pendel met tranparant snoer, 150 cm. E27 |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€219,95 Incl. BTW

| Materiaal | Capiz schelpen op fiberglas mal |
| Maat | Hoogte 45 cm – onderkant Ø 44 cm |
| Kleur | Goud |
| Info | Hanglamp met 1 lichtpunt |
| Fitting | RVS pendel met tranparant snoer, 150 cm. E27 |
| Merk | |
|---|---|
| Breedte in MM | 440 mm |
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Glas |
| Dimbaar | Ja, in combinatie met een externe dimmer, Drie stappen dim met eigen schakelaar |
| Voltage | 230V |
| Wattage | 40 watt |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna















