Tafellamp 28x20x68 cm GIRAFFE antiek brons+velvet zwart
Specificaties
Beschrijving
| Artikelnummer | 1855585 |
| EAN-code | 8717807609429 |
| Gewicht | 2.10 kg |
| Lengte | 28 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 68 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Maximaal vermogen | 25W |
| Kleur | Brons |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Kunststof |


















