8054812 – Vloerlamp 40x30x164 cm MARENO mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een prachtige vloerlamp die in diverse stijlen qua interieurs past.
Geschikt voor kappen met een E27 fitting.
| Artikelnummer | 8054812 |
| EAN-code | 8717807681609 |
| Gewicht | 4.90 kg |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 164 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |












