2966783 – Hanglamp Ø50×31 cm MALLOW jute naturel
Specificaties
Beschrijving
| Artikelnummer | 2966783 |
| EAN-code | 8717807676254 |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 31 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Kleur | Bruin |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Textiel |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€163,16 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
| Artikelnummer | 2966783 |
| EAN-code | 8717807676254 |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 31 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Kleur | Bruin |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Textiel |
| Energielabel | A ++ – E |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807676254 |
| Diameter | |
| Merk |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna