1735318 – Vloerlamp 62x50x146,5 cm OSTRICH antiek brons
Specificaties
Beschrijving
| Artikelnummer | 1735318 |
| EAN-code | 8717807659868 |
| Gewicht | 13.00 kg |
| Lengte | 62 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 146.5 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Kleur | Brons |
| Vorm | Overig |
| Materiaal | Kunststof |











