Wandlamp 25x19x72 cm OSTRICH goud
Specificaties
Beschrijving
Een mooie gouden wandlamp van Light & Living.
Deze wandlamp is exclusief lichtbron.
| Lengte | 25cm |
| Hoogte | 72cm |
| Breedte | 19cm |
| Gewicht | 1500gram |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€89,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie gouden wandlamp van Light & Living.
Deze wandlamp is exclusief lichtbron.
| Lengte | 25cm |
| Hoogte | 72cm |
| Breedte | 19cm |
| Gewicht | 1500gram |
| Afmetingen | 25 × 19 × 72 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807607890 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |