Wandlamp 20x11x18 cm MONTANA mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een mooie zwarte wandlamp van Light & Living.
Deze wandlamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 18cm |
| Breedte | 11cm |
| Gewicht | 700gram |
| Lengte | 20cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€80,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie zwarte wandlamp van Light & Living.
Deze wandlamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 18cm |
| Breedte | 11cm |
| Gewicht | 700gram |
| Lengte | 20cm |
| Afmetingen | 20 × 11 × 18 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807224127 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |