Wandlamp 14x13x30,5 cm STRØBY antiek brons+glas
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie bronzen wandlamp van Light & Living.
Deze wandlamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 30.5cm |
| Gewicht | 1040gram |
| Lengte | 14cm |
| Breedte | 13cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€61,00 Incl. BTW
Op voorraad
Een super mooie bronzen wandlamp van Light & Living.
Deze wandlamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 30.5cm |
| Gewicht | 1040gram |
| Lengte | 14cm |
| Breedte | 13cm |
| Afmetingen | 14 × 13 × 30,5 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807262266 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna
Nieuw lid? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontdek als eerst onze nieuwe acties. Daarnaast krijg je ook € 5,- korting op je eerste bestelling vanaf € 75,-!
Geupload Mislukt | ![]() |