Vloerlamp Ø37×135 cm ADETA goud+mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie gouden vloerlamp van Light & Living.
Deze vloerlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Diameter | 37cm |
| Breedte | 37cm |
| Gewicht | 6400gram |
| Lengte | 37cm |
| Hoogte | 135cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€298,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een super mooie gouden vloerlamp van Light & Living.
Deze vloerlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Diameter | 37cm |
| Breedte | 37cm |
| Gewicht | 6400gram |
| Lengte | 37cm |
| Hoogte | 135cm |
| Afmetingen | 37 × 37 × 135 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807601294 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |