Vloerlamp 23x23x125 cm ROBBIA hout naturel
Specificaties
Beschrijving
Een mooie houten vloerlamp van Light & Living.
Deze vloerlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Hoogte | 125cm |
| Breedte | 23cm |
| Gewicht | 11100gram |
| Lengte | 23cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€293,07 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie houten vloerlamp van Light & Living.
Deze vloerlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Hoogte | 125cm |
| Breedte | 23cm |
| Gewicht | 11100gram |
| Lengte | 23cm |
| Afmetingen | 23 × 23 × 125 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Hout |
| EAN | 8717807188795 |
| Merk | |
| Wattage | 60 |