Tafellamp Ø16×30 cm ARDALES crème
Specificaties
Beschrijving
Een leuke landelijke tafellamp in een linnen stof.
| Gewicht | 1360 gr |
| Diameter | 16 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Lengte | 16 cm |
| Breedte | 16 cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€38,95 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een leuke landelijke tafellamp in een linnen stof.
| Gewicht | 1360 gr |
| Diameter | 16 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Lengte | 16 cm |
| Breedte | 16 cm |
| EAN | 8717807778750 |
|---|---|
| Merk | |
| Dimbaar | Ja, in combinatie met een externe dimmer |
| Energielabel | A ++ |
| Fitting | |
| Kleur | |
| Lampenkap erbij | Ja |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Stijl | |
| Voltage | 230V |
| Wattage | 1 x 40W |
| Materiaal | Metaal |