Tafellamp Ø15,5×60,5 cm LEZUZA mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie tafellamp van Light & Living.
Deze tafellamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 15.5cm |
| Gewicht | 1800gram |
| Lengte | 15.5cm |
| Hoogte | 60.5cm |
| Diameter | 15.5cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€65,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een super mooie tafellamp van Light & Living.
Deze tafellamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 15.5cm |
| Gewicht | 1800gram |
| Lengte | 15.5cm |
| Hoogte | 60.5cm |
| Diameter | 15.5cm |
| Afmetingen | 15,5 × 15,5 × 60,5 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807659905 |
| Merk |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna
Nieuw lid? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontdek als eerst onze nieuwe acties. Daarnaast krijg je ook € 5,- korting op je eerste bestelling vanaf € 75,-!
Geupload Mislukt | ![]() |