Tafellamp E14 13×12,5×23,5 cm MONKEY mat goud
Specificaties
Beschrijving
Een super leuke gouden tafellamp van Light & Living.
Deze tafellamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Lengte | 13cm |
| Hoogte | 23.5cm |
| Breedte | 12.5cm |
| Gewicht | 860gram |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€28,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een super leuke gouden tafellamp van Light & Living.
Deze tafellamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Lengte | 13cm |
| Hoogte | 23.5cm |
| Breedte | 12.5cm |
| Gewicht | 860gram |
| Afmetingen | 13 × 12,5 × 23,5 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807605377 |
| Merk | |
| Wattage | 25 |