Lampvoet Ø20×47,5 cm MONTANA mat zwart met LED
Specificaties
Beschrijving
Een mooie zwarte voetlamp van Light & Living.
Deze voet wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Diameter | 20cm |
| Breedte | 20cm |
| Gewicht | 2700gram |
| Lengte | 20cm |
| Hoogte | 47.5cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€108,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie zwarte voetlamp van Light & Living.
Deze voet wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Diameter | 20cm |
| Breedte | 20cm |
| Gewicht | 2700gram |
| Lengte | 20cm |
| Hoogte | 47.5cm |
| Afmetingen | 20 × 20 × 47,5 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807192297 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna
Nieuw lid? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontdek als eerst onze nieuwe acties. Daarnaast krijg je ook € 5,- korting op je eerste bestelling vanaf € 75,-!
Geupload Mislukt | ![]() |