Lampvoet Ø18×37,5 cm RODRIGO antiek brons+mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een mooie voetlamp van Light & Living.
Deze voetlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Hoogte | 37.5cm |
| Diameter | 18cm |
| Breedte | 18cm |
| Gewicht | 1350gram |
| Lengte | 18cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€56,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie voetlamp van Light & Living.
Deze voetlamp wordt geleverd zonder lichtbron.
| Hoogte | 37.5cm |
| Diameter | 18cm |
| Breedte | 18cm |
| Gewicht | 1350gram |
| Lengte | 18cm |
| Afmetingen | 18 × 18 × 37,5 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807255947 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |