Lampvoet 15,5×15,5×50 cm DENNIS mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een mooie zwarte lampvoet van Light & Living.
Deze lampvoet wordt geleverd zonder lichtbron.
| Lengte | 15.5cm |
| Hoogte | 50cm |
| Breedte | 15.5cm |
| Gewicht | 1050gram |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€39,00 Incl. BTW
Een mooie zwarte lampvoet van Light & Living.
Deze lampvoet wordt geleverd zonder lichtbron.
| Lengte | 15.5cm |
| Hoogte | 50cm |
| Breedte | 15.5cm |
| Gewicht | 1050gram |
| Afmetingen | 15,5 × 15,5 × 50 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807295103 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |