Hanglamp Ø60×42 cm KYLIE X-large zwart-goud
Specificaties
Beschrijving
Een mooie zwart/gouden hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 42cm |
| Diameter | 60cm |
| Breedte | 60cm |
| Gewicht | 4800gram |
| Lengte | 60cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€204,00 Incl. BTW
Een mooie zwart/gouden hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 42cm |
| Diameter | 60cm |
| Breedte | 60cm |
| Gewicht | 4800gram |
| Lengte | 60cm |
| Afmetingen | 60 × 60 × 42 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807108922 |
| Diameter | |
| Merk | |
| Wattage | 40 |