Hanglamp Ø50×34 cm ZUBEDA linnen naturel
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie zandkleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Gewicht | 1700 gr |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Diameter | 50 cm |
| Hoogte | 34 cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€119,90 Incl. BTW




Een super mooie zandkleurige hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Gewicht | 1700 gr |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Diameter | 50 cm |
| Hoogte | 34 cm |
| Afmetingen | 38,5 × 38,5 × 28 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807763718 |
| Diameter | |
| Merk |