Hanglamp 7L 100x35x69 cm MAEVE glas goud-helder+goud
Specificaties
Beschrijving
Een hele mooie gouden/glazen hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 35cm |
| Gewicht | 11000gram |
| Lengte | 100cm |
| Hoogte | 69cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€881,00 Incl. BTW
Een hele mooie gouden/glazen hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 35cm |
| Gewicht | 11000gram |
| Lengte | 100cm |
| Hoogte | 69cm |
| Afmetingen | 100 × 35 × 69 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Glas |
| EAN | 8717807673178 |
| Merk | |
| Wattage | 40W |