Hanglamp 4L 114x20x120 cm SUBAR mat zwart+smoke glas
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie zwarte smoked hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 120cm |
| Breedte | 20cm |
| Gewicht | 3700gram |
| Lengte | 114cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€127,85 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een super mooie zwarte smoked hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 120cm |
| Breedte | 20cm |
| Gewicht | 3700gram |
| Lengte | 114cm |
| Afmetingen | 114 × 20 × 120 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Glas |
| EAN | 8717807636784 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |