7396ST+K7396ZS
Specificaties
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 cm |
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | |
| Dimbaar | Ja |
| IP Waarde | IP20 |
| Wattage | 1*60W |
| EAN | 8712746147261 |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€176,98 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
| Gewicht | 1,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 cm |
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | |
| Dimbaar | Ja |
| IP Waarde | IP20 |
| Wattage | 1*60W |
| EAN | 8712746147261 |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna