2970612 – Hanglamp Ø38×45 cm DEYA mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een prachtige hanglamp die in diverse stijlen qua interieurs past.
| Artikelnummer | 2970612 |
| EAN-code | 8717807681159 |
| Gewicht | 1.25 kg |
| Lengte | 38 cm |
| Breedte | 38 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Metaal |
Wij adviseren onze klanten de LED filament lamp als lichtbron.
Deze zijn zuinig in verbruik en hebben een langere levensduur.















