1882264 – Tafellamp Ø40×53 cm PLEAT glas bruin+goud
Specificaties
Beschrijving
Een prachtige chique tafellamp. Die wil je toch gewoon in je huis hebben staan!
| Artikelnummer | 1882264 |
| EAN-code | 8717807687755 |
| Gewicht | 3.00 kg |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 53 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Maximaal vermogen | 40W |
| Kleur | Bruin |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Glas |














