1881012 – Tafellamp E14 31x22x50 cm SOLNA antiek brons+smoke glas
Specificaties
Beschrijving
Een prachtige antiek brons kleurige vloerlamp met een helder/ smoke kleurig glas.
| Artikelnummer | 1881012 |
| EAN-code | 8717807686628 |
| Gewicht | 1.60 kg |
| Lengte | 31 cm |
| Breedte | 22 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Fitting | E14 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Maximaal vermogen | 25W |
| Kleur | Brons |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Metaal |











