Vloerlamp Ø25×146 cm AKTI crème
Specificaties
Beschrijving
Hoe geweldig is deze mooie vloerlamp! Rustig door zijn eenvoud.
| Diameter | 25 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Gewicht | 6940 gr |
| Hoogte | 146 cm |
| Lengte | 25 cm |
Wij adviseren onze klanten de LED lamp als lichtbron.

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€187,65 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)


Hoe geweldig is deze mooie vloerlamp! Rustig door zijn eenvoud.
| Diameter | 25 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Gewicht | 6940 gr |
| Hoogte | 146 cm |
| Lengte | 25 cm |
Wij adviseren onze klanten de LED lamp als lichtbron.
| Dimbaar | Ja, in combinatie met een externe dimmer |
|---|---|
| EAN | 8717807711474 |
| Merk | |
| Energielabel | A ++ |
| Fitting | |
| Kleur | |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Stijl-2 | Landelijk, Modern |
| Voltage | 230V |
| Wattage | 1*40W |
| Met lichtbron | Exclusief |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna