Hanglamp Ø50×45 cm BEZAHA naturel
Specificaties
Beschrijving
Hoe leuk is deze hanglamp met een naturel look.
Hiermee creëer je een fijne landelijke sfeer.
| Gewicht | 900 gr |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Diameter | 50 cm |
| Breedte | 50 cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€151,45 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Hoe leuk is deze hanglamp met een naturel look.
Hiermee creëer je een fijne landelijke sfeer.
| Gewicht | 900 gr |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Diameter | 50 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Dimbaar | Ja, in combinatie met een externe dimmer |
|---|---|
| Fitting | |
| Stijl | |
| EAN | 8717807730642 |
| Diameter | |
| Merk | |
| Energielabel | A ++ |
| Kleur | |
| Lampenkap erbij | Ja |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Voltage | 230V |
| Wattage | 1*40W |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna