Hanglamp Ø40×36 cm BEZAHA naturel
Specificaties
Beschrijving
Hoe leuk is deze naturel kleurige hanglamp. Je creëert hiermee een gezellige warme sfeer mee.
| Gewicht | 700 gr |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Diameter | 40 cm |
| Breedte | 40 cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€66,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)




Hoe leuk is deze naturel kleurige hanglamp. Je creëert hiermee een gezellige warme sfeer mee.
| Gewicht | 700 gr |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Diameter | 40 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Dimbaar | Ja, in combinatie met een externe dimmer |
|---|---|
| Fitting | |
| Stijl | |
| EAN | 8717807730635 |
| Merk | |
| Energielabel | A ++ |
| Kleur | |
| Lampenkap erbij | Ja |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Voltage | 230V |
| Wattage | 1*40W |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna