8055118 – Tafellamp Ø20×67 cm YAELLE antiek brons+mat zwart
Specificaties
Beschrijving
een prachtige tafellamp die zowel aan als uit een echte eye catcher is in je woning.
| Artikelnummer | 8055118 |
| EAN-code | 8717807681630 |
| Gewicht | 2.52 kg |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 67 cm |
| Fitting | E27 |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Kleur | Brons |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Metaal |
Wordt geleverd met anderhalf meter snoer.
Wij adviseren onze klanten de LED filament lamp als lichtbron.
Deze zijn zuinig in verbruik en hebben een langere levensduur.














