Hanglamp 3L 120x33x25 cm JAICEY mat zwart-goud
Specificaties
Beschrijving
Een mooie zwart/gouden hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Lengte | 120cm |
| Hoogte | 25cm |
| Breedte | 33cm |
| Gewicht | 5800gram |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€186,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie zwart/gouden hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Lengte | 120cm |
| Hoogte | 25cm |
| Breedte | 33cm |
| Gewicht | 5800gram |
| Afmetingen | 120 × 33 × 25 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807231071 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |