Hanglamp 3L Ø40×160 cm MAYSON glas goud-helder+goud
Specificaties
Beschrijving
Een mooie gouden hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 40cm |
| Gewicht | 10000gram |
| Lengte | 40cm |
| Hoogte | 160cm |
| Diameter | 40cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€489,77 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie gouden hanglamp van Light & Living.
Deze hanglamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 40cm |
| Gewicht | 10000gram |
| Lengte | 40cm |
| Hoogte | 160cm |
| Diameter | 40cm |
| Afmetingen | 40 × 40 × 160 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Glas |
| EAN | 8717807674526 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |