Vloerlamp Ø25×135 cm RODRIGO antiek brons+mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een prachtige zwarte vloerlamp afgewerkt met een brons kleur.
| Diameter | 25 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Gewicht | 2900 gr |
| Lengte | 25 cm |
| Hoogte | 135 cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€87,53 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)




Een prachtige zwarte vloerlamp afgewerkt met een brons kleur.
| Diameter | 25 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Gewicht | 2900 gr |
| Lengte | 25 cm |
| Hoogte | 135 cm |
| Afmetingen | 25 × 25 × 135 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807255961 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |
| Dimbaar | Ja, in combinatie met een externe dimmer |
| Voltage | 230V |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna











