Wandlamp Ø43×115 cm LYRA naturel+mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie wandlamp van Light & Living.
Deze wandlamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 43cm |
| Gewicht | 860gram |
| Lengte | 43cm |
| Hoogte | 115cm |
| Diameter | 43cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€127,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een super mooie wandlamp van Light & Living.
Deze wandlamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 43cm |
| Gewicht | 860gram |
| Lengte | 43cm |
| Hoogte | 115cm |
| Diameter | 43cm |
| Afmetingen | 43 × 43 × 115 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807681173 |
| Merk |