Wandlamp 25x19x72 cm OSTRICH antiek brons
Specificaties
Beschrijving
Een super mooie bronzen wandlamp van Light & Living.
Deze wandlamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 72cm |
| Breedte | 19cm |
| Gewicht | 1500gram |
| Lengte | 25cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€89,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een super mooie bronzen wandlamp van Light & Living.
Deze wandlamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 72cm |
| Breedte | 19cm |
| Gewicht | 1500gram |
| Lengte | 25cm |
| Afmetingen | 25 × 19 × 72 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807607906 |
| Merk |