Wandlamp 21×9,5×75 cm TORCH ruw antiek brons
Specificaties
Beschrijving
Een mooie bronzen wandlamp van Light & Living.
Deze wandlamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 75cm |
| Breedte | 9.5cm |
| Gewicht | 1500gram |
| Lengte | 21cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€71,00 Incl. BTW
Een mooie bronzen wandlamp van Light & Living.
Deze wandlamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Hoogte | 75cm |
| Breedte | 9.5cm |
| Gewicht | 1500gram |
| Lengte | 21cm |
| Afmetingen | 21 × 9,5 × 75 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807106461 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna
Nieuw lid? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontdek als eerst onze nieuwe acties. Daarnaast krijg je ook € 5,- korting op je eerste bestelling vanaf € 75,-!
Geupload Mislukt | ![]() |