Wandlamp 20,5x19x61 cm GIRAFFE mat zwart
Specificaties
Beschrijving
Een hele mooie zwarte wandlamp van Light & Living.
Deze wandlamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Lengte | 20.5cm |
| Hoogte | 61cm |
| Breedte | 19cm |
| Gewicht | 1600gram |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€75,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een hele mooie zwarte wandlamp van Light & Living.
Deze wandlamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Lengte | 20.5cm |
| Hoogte | 61cm |
| Breedte | 19cm |
| Gewicht | 1600gram |
| Afmetingen | 20,5 × 19 × 61 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807607913 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |