Vloerlamp Ø26×125 cm SAIGON nikkel
Specificaties
Beschrijving
Een mooie Nikkel vloerlamp van Light & Living.
De vloerlamp Wordt geleverd zonder licht bron.
| Breedte | 26cm |
| Gewicht | 1780gram |
| Lengte | 26cm |
| Hoogte | 125cm |
| Diameter | 26cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€140,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie Nikkel vloerlamp van Light & Living.
De vloerlamp Wordt geleverd zonder licht bron.
| Breedte | 26cm |
| Gewicht | 1780gram |
| Lengte | 26cm |
| Hoogte | 125cm |
| Diameter | 26cm |
| Afmetingen | 26 × 26 × 125 cm |
|---|---|
| Energielabel | A ++ – E |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Metaal |
| EAN | 8717807049102 |
| Merk | |
| Wattage | 40 |
500 m2 lampenwinkel in Rijssen
Gratis verzending in NL vanaf € 50,-
30 dagen geld terug garantie
Veilig achteraf betalen met Klarna