Vloerlamp Ø25×140 cm ASTER crème
Specificaties
Beschrijving
Een prachtige vloerlamp dankzij de mooie vormgeving en kleur.
| Gewicht | 7080 gr |
| Diameter | 25 cm |
| Hoogte | 140 cm |
| Lengte | 25 cm |
| Breedte | 25 cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€185,95 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een prachtige vloerlamp dankzij de mooie vormgeving en kleur.
| Gewicht | 7080 gr |
| Diameter | 25 cm |
| Hoogte | 140 cm |
| Lengte | 25 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Dimbaar | Ja, in combinatie met een externe dimmer |
|---|---|
| Merk | |
| Energielabel | A ++ |
| Fitting | |
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Stijl | |
| Voltage | 230V |
| Wattage | 1 x 40W |