Tafellamp Ø31,5×51 cm PITINO jute crème
Specificaties
Beschrijving
Een mooie crème tafellamp van Light & Living.
Deze tafellamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 31.5cm |
| Gewicht | 2270gram |
| Lengte | 31.5cm |
| Hoogte | 51cm |
| Diameter | 31.5cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€84,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een mooie crème tafellamp van Light & Living.
Deze tafellamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 31.5cm |
| Gewicht | 2270gram |
| Lengte | 31.5cm |
| Hoogte | 51cm |
| Diameter | 31.5cm |
| Lampenkap erbij | Nee |
|---|---|
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Materiaal | Stof |
| EAN | 8717807699932 |
| Merk |