Tafellamp Ø27×42 cm JACINTO naturel
Specificaties
Beschrijving
Een hele mooie tafellamp van Light & Living.
Deze tafellamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 27cm |
| Gewicht | 520gram |
| Lengte | 27cm |
| Hoogte | 42cm |
| Diameter | 27cm |

Heb je advies nodig?
Neem contact op!
€71,00 Incl. BTW
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Een hele mooie tafellamp van Light & Living.
Deze tafellamp wordt exclusief lichtbron geleverd.
| Breedte | 27cm |
| Gewicht | 520gram |
| Lengte | 27cm |
| Hoogte | 42cm |
| Diameter | 27cm |
| Afmetingen | 27 × 27 × 42 cm |
|---|---|
| Lampenkap erbij | Nee |
| Met lichtbron | Exclusief |
| Kleur | |
| Fitting | |
| Stijl | |
| Materiaal | Hout |
| EAN | 8717807315399 |
| Merk |